HAKKIMIZDA

1983 yılında Ankara Ostim’de başlayan sanayi yolculuğumuza 2000’li yılların başında gayrimenkul sektörüne taşıdık.

14 yıllık gayrimenkul geçmişimiz ve ekip çalışmamızı 2014 senesinde Eskidji Gayrimenkul çatısı altında birleştirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz. 6 yıllık çalışmamızda birçok müşteriyi memnun bir şekilde ailemize kattık. 2021 senesi başından itibaren 9 kişilik ekibimizle ve 2 şubemizle Ankara’daki tüm sanayi sitelerinde faali olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Gelişen sanayimiz ve teknolojimiz ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz endüstriyel ve ticari gayrimenkule hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilmeniz için, kendimizi sürekli geliştiriyoruz ve güncelliyoruz. Yeni bir iş kurarken ya da işinizi büyütürken ihtiyaç duyduğunuz doğru gayrimenkule sizleri yönlendirmek, alanında uzman ekibimizle size danışmanlık yapmak için yanınızdayız.

MİSYONUMUZ

1983 yılında Ankara Ostim’de başlayan ticaret hayatımız 2000’li yılların başından bu yana gayrimenkul sektöründe devam etmektedir.
2014 yılında 14 yıllık gayrimenkul tecrübemizi Eskdiji Gayrimenkul çatısı altında birleştirerek kurumsal kimliğimizle ve alanında uzman ekibimizle sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. 2021 yılının başında itibaren 9 kişilik uzman kadromuz ve iki şuebmizle (OSTİM,SARAY) Ankara’da ki tüm sanayi bölgelerinde Endüstriyel Gayrimenkul Danışmanı olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.